Hakkımızda

Övgü Nakliyat, 1990 yıllarında başlayan nakliye hizmetimiz, 2004 yılında kurumsallaşarak Limited Şirket olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Övgü Nakliyat, kalite ve güveni temel ilkeleri haline getirmiş daima büyümeyi ve daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmuştur.

Övgü Nakliyat ‘Güvenilir Bir Firma‘ olmayı kendisine prensip edinmiştir. Övgü Nakliyat tüm çalışanlarıyla bir aile gibidir.Bu ailenin tüm bireyleri ile birlikte, takım ruhuyla, kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten kendini sorumlu hisseden bir firmadır.

Kocaeli Çayırova’da bulunan firmamız, İstanbul Avrupa – Anadolu, Bursa, Karadeniz Bölgelerine nakliye ve parça yük taşıması alanında hizmet vermektedir.

Övgü Nakliyat, müşteri taleplerini en kısa sürede karşılanabilmesi için gerek araç gerekse eleman ve malzeme ekipmanlarının koordinasyonlarını en kısa şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Bu doğrultuda;

Şehirler arası nakliyat,

Şehirler arası parça yük,

Şehirler arası parsiyel,

taşımacılığı ile müşterilerine uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

Nakliye işlemlerinde hizmet vermiş olduğumuz araçlarımız öz mal olup, araç takipleri GPS sistemi üzerinden müşteri tarafından yapılabilmektedir.